Menu
Z tobą od początku
Idea North - Z tobą od początku

O Idea North

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych, funkcjonalnych i responsywnych stron internetowych dla firm, organizacji oraz administracji publicznej

Wykorzystujemy sprawdzoną i nowoczesną technologię systemów zarządzania treścią (ang. CMS, Content Management System) w postaci Tangora Web CMS stworzonego przez duńską firmę Tangora Software.

Wierzymy, że połączenie niezwykłej jakości, łatwości obsługi, możliwości tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych rozwiązań oraz innowacyjnego sposobu finansowania przyniesie korzyść wszystkim naszym Klientom.

Wiemy co zrobić aby wyróżnić Twoją firmę. Wiemy jak strona WWW może stać się narzędziem Twojej codziennej pracy i realnym zasobem Twojej firmy. Potrafimy zrealizować najbardziej "dzikie" projekty graficzne. Jedyne czego nie wiemy to jak Twoja strona może zrobić Ci kawę.

DOBRZE ZACZNIJ I JUŻ NA POCZĄTKU BĘDZIESZ W POŁOWIE DROGI

Wszystko zaczyna się od ustalenia warunków. Nawet na tym etapie dajemy z siebie wszystko. W ten sposób przedstawimy ci najlepszą propozycję i wskazówki już na samym początku.

BĘDZIEMY Z TOBĄ NA KAŻDYM ETAPIE

Łącząc specjalistów z niezbędnych dziedzin ze stałym opiekunem projektu budujemy narzędzia, które będą wspierać  twoje zaawansowane procesy biznesowe i wyeliminujemy masę ręcznej roboty!

CYFRYZACJA TO ZOBOWIĄZANIE NA DŁUGI OKRES

Kiedy uruchomimy twój projekt, do pracy przystępuje zespół specjalistów, których zadaniem jest wsparcie i rozwój produktu. Nie kupiłeś kota w worku!